1 Numaralı İzmir Spotçu

İkinci el eşya alırken madur olmamak için spotçu hizmetine ihtiyaç duyarız. Bu noktada İzmir Spotçu, ikinci el eşya alma konusunda en önemli hizmet olmuştur. Vermiş olduğumuz İkinci el eşya hizmeti sizleri spot eşya alırken madur olmamanız için en ayrıntılı incelemeyi ilke edinmiş güven konusunu hedef almıştır. İster yeni spot eşya alırken, ister satarken veya kullanmış olduğunuz, hiç fark etmez. Biz bu işi size %100 garantili hizmet olarak sağlamaktayız, eşyaların performansını, daha önceden tamir görüp görmediğini  ve siz değerli müşterilerimiz için işinde uzman ekibimiz tarafından Kalite Testi hizmetlerini sağlamaktayız. Aynı zamanda ikinci el eşya satış hizmetimizi alan kişilerin montaj esnasında bir maduriyet yaşamamaları için ful Garanti Hizmeti veriyoruz. İşimizde kalite ve güven esastır. Firmamız müşterilerimizi herhangi bir ayrıcalık olmadan maduriyet yaşamamaları için Spot Eşya Hizmetini Garantili yapmaktadır.

Spot Eşya hakkında merak edilenler, sık sorulan sorular ve daha fazlası aşağıda yer almaktadır.

İzmir Spotçu Tarafından Verilecek Olan Spot Eşya Hizmetinin Avantajları

  • Garantili Satış hizmeti Verilmektedir.
  • Ücretsiz Nakliye Hizmeti.
  • Kurumsal Firma Güvencesi.
  • %100 Müşteri Mennuniyeti.
  • Kapıda Nakit Ödeme.
izmir spotçu

izmirde spot eşya hizmeti

Sık Sorulan Sorular

Spot Eşya Hizmetimizde Neler Var?

  • Garantili ve Nakit Ödeme.
  • Bizden Kaynaklanan Hatalarda İade
  • Ücretsiz Montaj ve Nakliye

Hizmetlerimizin yanı sıra beyaz eşyalarda garanti vermekteyiz.

 

Sık Sorulan Sorular

Hizmetlerimiz Kayıt Altına Alınıyor mu?

İzmir Spotçu kurumsal güvence sayesinde almış olduğunuz hizmet sistemlerimizde kayıt altında tutularak siz değerli
müşterilerimize ihtiyaç duyulması durumunda tekrardan raporları alabilirsiniz.

Bizim Seçeceğimiz Bir Fiyat Üzerinden İlerleyebiliyor muyuz?

Müşterilerimizin bizim gözümüzde düşüncelerine saygı duyduğumuz için seçeceğiniz fiyat üzerinden Spot Eşyalarda Pazarlık yapabiliriz.

Spot Eşya Teslim Hizmeti Ne Kadar Sürüyor?

Ortalama Spot Eşya Teslim hizmetimiz nakliye dahil olmak üzere 45-120 dk arası sürmektedir.

Satmak İstediğiniz Ürünlerin Öncelikle Fotoğraflarını Tarafımıza Whatsapp veya Mail Yoluyla Gönderin Uzman Ekibimiz Ürünlerinizin Değerlendirmesini Yapıp Size Fiyat Bilgisini Verip Uygun Görürseniz Evinze kadar Gelip Eşyalarınızı Alıp Ödemenizi Hemen Yapmaktayız.

NEDEN İZMİR SPOTÇU?


Spot Eşya Hizmeti iyi yapıldığında, Müşterilerimiz buna duyarsız kalmaz ve bizi ödüllendirir. Spotçuluk müşteri yatırımı yapmaya değer bir kanaldır. Eğer bir İKİNCİ EL EŞYA HİZMETİ arıyorsanız, muhtemelen İZMİR SPOTÇU  hizmetini ciddi şekilde araştırmaya çalışıyorsunuz. Madur olmamanız ve alacağınız ikinci el eşyaların hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışıyoruz. 

Neden mi?

Erdoğan İzmir Spotçu eşyalarınıza gerçek değerinde fiyat vermeye hazırlar. Çoğu SPOTÇU firmaları sadece eşyaları satmak için uğraşırlar. Sonra, kontrol etmeden eşyaların satışını yaparlar. Bu kesinlikle en yanlış yöntem. Bu şekilde SPOT Eşya hizmetinin %100 sonuca ulaşılması mümkün olmayacaktır. SPOT EŞYA HİZMETİ bundan çok daha fazlasıdır. Bizim bahsettiğimiz  İKİNCİ EL EŞYA HİZMETİ, sadece test edilerek alınan eşyalara rapor almak değil işinde uzman kadromuzun ikinci el eşyayı sadece test cihazlarına dayanarak değil ustalıklarına güvenerek yaptıkları araştırma ve incelemeleri ihtiyacınız olan %100 doğru sonucu almanıza yardımcı olacak, SPOT Eşya hakkında uzman bilgisine ulaşabileceğiniz, dilediğiniz kadar soru sorabileceğiniz ve hizmet sürecinde sizin madur olmamanız için çalışacağız. Önce öğren, sonra görevi al ve tamamla. Eksikliklerin birlikte tespit edildiği, birlikte giderildiği, mevcut durumun kontrolünün sağlandığı ve performans iyileşmesinin takip edildiği bir hizmet düşünün. Dilediğiniz kadar soru sora bilirsiniz.


İster yeni eşya alın, ister satın, hiç fark etmez. Birebir, size ait bir SPOT EŞYA HİZMETİ, tecrübe ve bilgi birikimimize göre ilerleyen bir hizmet.

Eşyalarınız Değerinde Alınır. Eşyalarınızın Görsellerini Whatsapp Üzerinden Bize Gönderin Hemen Değerinde Fiyat Teklifimizi Size Sunalım Anlaşırsak Aynı Gün İçinde Ödemeniz Yapılır.

Firma kurucumuz Ahmet Erdoğan, 1991 yılında, İzmir’de Spot Eşya Alım ve satım işlerine başlamıştır. Firmamız, İzmir’de sürekli artan taleple, daima yükselen kalite grafiğini artırmayı ilke edinmiş ve misyonundan asla ödün vermemiştir. Firmamız 2014 yılında büyüme hızını artırıp, kurumsallaşarak, İZMİR SPOTÇU adı altında yeni ünvanıyla faaliyetlerini devam ettirmektedir. 

Bizden Fiyat Teklifi Almadan Eşyalarınızı Satmayın… Eşyalarınıza Değerinde Fiyat Teklifi Vereceğimizi Garanti Ederiz. İzmir Spotçu


Randevu almaya ve daha detaylı bilgi almaya hazır mısın?

Hemen aşağıdaki yer alan iletişim kanallarını kullanarak bize ulaş :).

iletişim;

Telefon: +90 535 480 18 24